Moravičany, Třeština, Mohelnice, Olomouc

Jsou svatby, u kterých nafotíte pár fotek a jste rádi, že se něco děje. V případě této svatby to bylo naopak. Když jsem dojel na místo, kde se nevěsta připravovala, bylo mi jasné, že je dnešní den pro budoucí novomanžele obzvláště důležitý. Všude to jen hýřilo barvami a dekoracemi. Obřad se odehrál v blízkém kostele. Celým obřadem se nesl zvuk varhan a zpěv. Kostel byl zaplněn a co jsem si jako fotograf mohl přát více? Asi už jen to, aby vše vyšlo tak, jak si přáli novomanželé. Přesun do nedalekého městečka proběhl celkem svižně, takže na focení kolony aut mi muselo vystačit cca 5 sekund. Následovala hostina a já se těšil na večerní fotografování. To proběhlo v okolí Mohelnice. Jak to dopadlo, posuďte sami. 

Moc rád bych novomanželům poděkoval za příjemnou náladu, čas, který věnovali fotografování, a důvěru, kterou ve mě v jejich výjimečný den vložili.


Pan Mrázek byl příjemný, nadšený fotograf, který i v náročnějších situacích dokázal udržet dobrou náladu. Při focení měl nekonvenční nápady, které ocenili všichni naši známí. Další velkým plusem při spolupráci s panem Mrázkem byla velká rychlost při dodání fotografií. První fotografie jsme obdrželi po třech dnech, všechny snímky po deseti dnech. Fotky jsou nádherné, celá naše rodina je nadšená.error: