Boskovice, Jižní Morava

Jedna ze zajímavých věcí při fotografování svateb je, jak se mění různé požadavky na svatebního fotografa. Mám rád, a myslím si, že i mnoho mých kolegů, když je na fotografování dostatek času. V případě této svatby byly požadavky jasné. Máme kameramana a Vás a při fotografování portrétů nechceme být pryč déle než hodinu, maximálně hodinu a půl. Nedalo se svítit a bylo potřeba důkladně promyslet, kde a jak dlouho budeme co fotografovat.

Přišel den D (asi spíš den S :)). Kameraman už byl na místě a já dorazil chvilku po něm. Nevěsta poletovala po okolí s ženichem. Pomalu přijížděli hosté a sluníčko pálilo více a více.

Obřad proběhl za plného poledního slunce. Společné fotografování jsme realizovali u vypuštěného rybníka, kde naštěstí byly krásné vzrostlé stromy, takže to nebyl až takový problém. Přišel oběd a poté společné fotografování. To proběhlo v městečku Boskovice, u zámku, u kina a v židovské čtvrti.

Je úžasné sledovat, jak někteří lidé fandí novomanželům a jak jsou někteří lidé značně nervózní, že jim na deset sekund blokujete cestu a oni se v autě nemůžou ihned vyvést tam, kam potřebují. Je to až komické!

Celý den byl pro mě náročný, vedro, spousta akce, co si fotograf může více přát. Přeji novomanželé krásný společný život a moc jim děkuji za příjemnou spolupráci.


Na pana Mrázka jsme dostali kontakt od kamaráda a z fotek z naší svatby jsme nadšení, jsou perfektní. Pan Mrázek je nejen profík, ale užili jsme si s ním i dost srandy, což nám potvrdili i naši svatební hosté. Když se spojí profesionální přístup, nadšení do focení a kreativita, jsme rádi že jsme si jej vybrali a rozhodně budeme dál doporučovat. Lucie a Pavelerror: