Ivančice, jižní Morava

Svatba dvou velmi příjemných lidí se odehrávala ve městě Ivančice. V den svatby ráno jsem vyrazil prozkoumat lokace a vybrat místa, kde budeme fotit svatbu. Jedno z velmi zajímavých míst byl nedaleký kopec s rozhlednou a amfiteátrem. Při jeho průzkumu jsem ale zjistil, že dostupnost pro nevěstu v šatech bude asi náročná. Později se ukázalo, že některé části výstupu na kopec by bez podpory ženicha byly pro nevěstu nemožné. Další lokací byly tenisové kurty u restaurace, na které jsem se obzvlášť těšil.
Focení probíhalo vcelku standardně. Obřad, oběd a poté společné focení. Nejprve jsem se vydali na nedaleký vyhlídnutý kopec. Během výstupu jsme udělali několik fotek s oblíbeným plyšákem novomanželů a postupně vystoupali na vrchol, kde foukalo a foukalo, takže fotografování bylo hodně dynamické.
Společné fotografování jsme ukončili na kurtech poblíž restaurace. Ač jsem to mohl tušit, tak jsem nečekal, že nám přijdou s focením pomoci kamarádi novomanželů. Házeli po nich míčky a potutelně se jim smáli, když novomanželé raketami odpalovali jeden míček za druhým.
Myslím si, že si den náramně užili, protože já jsem byl večer naprosto vyčerpaný.
Díky za skvěle strávený den…


Při výběru fotografa jsme hledali někoho, jehož portfolio se nebude skládat ze stále stejných póz a bude mít trochu akčnější náboj. Když se k tomu ještě přidalo velmi pozitivní osobní doporučení, nebylo co řešit a vybrali jsme si pana Mrázka. Realita ale naprosto předčila očekávání. Díky panu fotografovi bylo focení ještě větší sranda, než jsme čekali! Když se k tomu přidala perfektní domluva a nádherné fotky,věděli jsme, že jsme si lépe vybrat nemohli 😉error: