Nový Jičín, Bernartice nad Odrou, Moravskoslezský kraj

S klienty se před svatbou scházím z jednoduchého důvodu a to, abych věděl, kdo je kdo. Ptám se na jejich představy a co ode mne očekávají. U této svatby jsem se dozvěděl, kde budeme fotografovat a že si v podstatě udělám výlet. Naložil jsem den předem ratolest do auta a vyrazil k mým rodičům na Hlučínsko, kde jsem založil base camp. Druhý den jsem se vydal do nedalekého Nového Jičína fotografovat svatbu. Ratolest si užívala s prarodiči a já se připravoval na fotografování. Hodinu a půl předem jsem si prošel lokace a čekal. Před svatbou mých klientů byla ještě jedna svatba. Svatebčané, kteří poblíž radnice na tuto svatbu čekali, se mě nervózně ptali, zda nejsem jejich fotograf. Já že ne, že mí klienti dorazí až po nich. Svatebčané vyhlížející fotografa byli netrpělivější a netrpělivější a on stále nikde. Dorazil 5 minut před začátkem jejich obřadu. Z mého pohledu naprosto fatální profesionální selhání.
Za chvíli dorazili mí klienti a započal můj pracovní den. Pomalu se sešli a já nafotil několik fotek z jejich příjezdů. Následoval obřad na místní radnici. Poté jsem fotil skupiny hostů se svatebčany a najednou někdo prohlásil, že jdeme fotografovat na záchranku. Sedněte do auta a jedeme. Ze začátku jsem tomu úplně nerozuměl, ale pak jsem pochopil. Říkal jsem si, že je to výzva jako Brno. Na místě jsme s čerstvými novomanžely prolezli auta záchranky a nafotili úžasně nezvyklé fotografie. Následovala hostina a poté jsme jeli fotit do blízké obce a okolí. Den ubíhal tak rychle, že najednou byl večer a já se loučil. Byl to rozmanitý den plný zážitků i příjemných lidí, i když bylo dlouhé focení fyzicky docela náročné.

Rád bych tímto poděkoval svatebčanům za skvělý den a příjemnou spolupráci. Fotografování je o spolupráci a jsem rád, že to tak cítili i novomanželé.
Náš svadobný deň bol vďaka Michalovi (fotograf) úplne skvelý… s manželom sa neradi fotíme a vďaka nemu sme si to krásne užili, nasmiali sme sa a fotky sú SKVELÉ!!! Myslím si, že sme nefotogenický, ale Michal si s tým hravo poradil 😉 ešte raz ĎAKUJEME.error: