Lechovice, Jižní Morava

Některé svatby jsou svým způsobem náročné a proč ?  Jak to bývá souhra okolností s dodržením Murphyho zákonů je ve finále dobrý nářez. Svatba  je trocha stresu, trocha nadšení a fůra vymýšlení, kde co a jak. V pátek si člověk dá dobrou večeři, pak chytne nějaký virus, co udělá jarní detox organismu a z pátku na sobotu má člověk na ryze soukromém místě čas přemýšlet jak sakra s žaludkem na vodě  vyfotí svatbu. Uvědomí si, že adekvátní náhrada zrovna slaví narozeniny syna a jeho žena neřídí tak dokonale. Tudíž super vyhlídka na sobotu. Člověk se uchlácholí vidinou toho, že obřad je až v 1 odpoledne, a tak hrdinně usíná na 3hodiny. V sobotu ráno do sebe stěží narve půl rohlíku. Odřídí hodinu autem a je totálně vyřízený, a to ještě nezačala svatba. Nějak se překoná a od fotí svatbu a je naprosto vyřízen. Doje domů a v horečce spolu se zimnicí odpadne a celou neděli se dává do hromady. Aby nebyl hamoun předá spokojeně virus i své ženě a kolečko se uzavírá. Tak a to je pozadí této svatby.

Doufám, že na výsledku to není znát a fotky jim udělali radost. Mockrát jim děkuji za veškerou shovívavost a navrácení zapomenuté fotografické pomůcky.

Moc pěkná reakce na svatební fotky, o kterou se rád podělím, přišla od rodičů ženicha:

Vážený pane Mrázek-děkujeme za velice pěkné záběry našeho syna Roberta a našich rodin.Vím,co to je být nemocný a mít k tomu profesní zakázku,která se nemůže odmítnout.Jsem bývalý amatérský fotograf,jen černobílé fotografie,proto oceňuji detaily v barvách krásné jarní přírody a objektu Lechovického zámku. Ještě jednou díky za dokonalou práci.error: