Hustopeče-Beckov

Úžasní, pohodoví, vstřícní a laskaví lidé, co si více přát? Větru a dešti poručit nelze a to je dobře! Mým cílem je se s tím smířit a vykouzlit fotografie,  které budou pro nevěstu a ženicha, krásnou vzpomínkou na jejich svatební den se vším co k tomu patří.
Svatební fotografování probíhalo na dvě etapy. Předsvatební fotografování v Hustopečích a  samotné svatební focení na krásné zřícenině hradu Beckov.
Mým cílem je vždy spokojenost zákazníka a tak mě vždy potěší recenze. Tentokrát mi udělal opravdu velkou radost, když vím co museli svatebčané vše vytrpět.

Michal je úžasný fotograf i člověk. Ví, co dělá. Lidi si umí zorganizovat, rozesmát, uvolnit, či naopak zvážit. Kvalita fotek je výborná jak po umělecké, tak i technické stránce. Barvy jsou nastavené tak, aby byly zachovány i na vyvolaných fotkách. Při hromadném focení nevznikal žádný zmatek, všichni věděli, že se fotí, kde se fotí, kde mají stát, jak se tvářit a ještě jsme se při tom výborně zabavili… 😀 Má velmi dobrý přístup k dětem, dokonce i s největším uplakánkem máme krásnou svatební fotku. Párové focení s ním bylo velmi příjemné. Už před svatbou jsme měli společné setkání, kde jsme mu mohli říci naše představy, požádat ho o jeho nápady a navzájem se trochu poznat, což k pohodové atmosféře jedině pomohlo. Když jsme porovnávali ceny s konkurencí, je taktéž za dobrou cenu. Fotky, které nám udělal, zbožňujeme a navždy nám budou náš výjimečný den s našimi blízkými připomínat. Děkujeme Michale! A ostatním jedině doporučujeme 😉error: