Býkovice, Jižní Morava

Když mě tito dva mladí lidé oslovili a sdělili mi, kde bude svatba probíhat, byl jsem jedním slovem nadšen. Ale pak jsem lehce znervózněl, zda dokážu přenést atmosféru místa i do jejich fotografií. Příjemný pohodový pár, krásné a zajímavé místo. Snoubenci se rozhodli, že se vezmou u Porčova mlýna v malé vesnici na jižní Moravě s názvem Býkovice. Měli na mě požadavek, zda můžeme fotit jen 4 hodiny,  i když nemám tuto variantu v nabídce. Rád jsem jim vyhověl a domluvili jsme se na zcela individuálním plánu focení. Vzhledem k tomu, že svatba byla malá, nebyl problém vše podstatné vměstnat do cca 4 hodin. Nejprve proběhl obřad, poté se hosté spolu s novomanžely naobědvali a nakonec jsme vyrazili fotografovat. Upřímně mám rád staré interiéry, které na Vás dýchnou atmosféru doby, což mlýn splňuje na 100%.
Nejprve jsme fotografovali v interiérech restaurace u Tří volů a posléze jsem se přemístili do Porčova mlýna.  Vzhledem k tomu, že světlo začínalo mít krásný odpolední tón, bylo fotografování jedna velká radost. Závěr focení jsme strávili u nedalekého rybníka, který venkovskou atmosféru krásně podtrhuje.

Musím moc poděkovat novomanželům za skvělou atmosféru a spolupráci při fotografování, i když venkovní teploty dosahovaly vysokých hodnot a vím, že to pro ně nebylo vůbec jednoduché. Mockrát děkuji 🙂

Pan Mrázek je nejen skvělý fotograf, ale i pohodový člověk, umí navodit velice příjemnou atmosféru, má skvělé nápady a spolupráce s nim byla výborná! Ze svatebních fotek jsme nadšeni 🙂 Moc děkujeme!!! A+Aerror: